Kthehu lart

​Momenti kur Ronaldo e fitoi Topin e Artë

​Momenti kur Ronaldo e fitoi Topin e Artë GazetaExpress

Cristiano Ronaldo ka mposhtur Leo Messin dhe Neymarin në garë për Topin e Artë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo për herë të pestë në karrierë ka fituar Topin e Artë, duke u barazuar kështu me Leo Messin.

Ky çmim i është dhënë portugezit në një mënyrë shumë të veçantë në kullën Eifel të Parisit, ku munguan Leo Messi dhe Neymar. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 20:22
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera