Kthehu lart

Modriç transferohet në Serie A?

Modriç transferohet në Serie A? GazetaExpress

Milan ka shfaqur interesim për Luka Modricin

Sipas portalit sportiv spanjoll, “Diario Gol” Real Madrid është duke konsideruar shitjen e Luka Modricit gjatë verës së ardhshme.

Kurse, sipas Calciomercato.com, e ardhmja e mesfushorit kroat mund të jetë në Serie A, përcjell Express.

Marco Fassone, Drejtori sportiv i Rossonerëve, e ka pranuar dëshirën për transferimin e Modricit.

Kështu, gjatë verës së vitit 2018 ish ylli i Tottenhamit dhe Dinamo Zagrebit mund të zbaroj në San Siro. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Tetor 2017 09:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera