Kthehu lart

Messi është Messi, trullos disa lojtarë të Betisit

Messi është Messi, trullos disa lojtarë të Betisit GazetaExpress

​Lionel Messi shkëlqeu kundër Betisit me dy gola, teksa dhuroi spektakël për gjithë tifozët e pranishëm në stadium.

Sa herë Barcelona zbret në fushë kundërshtare, tifozët kundërshtarë kanë sytë edhe te magjistari argjentinas, Lionel Messi, e jo vetëm te skuadra e zemrës nëse do të fitojë apo jo.

Kjo për faktin se pesë herë fituesi i Topit të Artë garanton gjithmonë spektakël dhe këtë e bëri edhe kundër Betisit.

Përveç dy golave që realizoi, Messi turpëroi lojtarët e Real Betis, duke i dribluar me shumë lehtësi. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Janar 2018 09:33
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera