Kthehu lart

Messi e Suarez të pandashëm, përcjellin nga afër fëmijët në akademinë e Barcelonës (Foto)

GazetaExpress

Fëmijët e Messit e Suarezit, tashmë janë të regjistruar në akademinë e Barcelonës.

“La Masia” mund të nxjerrë në të ardhmen të tjerë futbollist me emër, siç kanë qenë viteve të fundit Leo Messi, Andres Iniesta, Xavi Hernandez e shumë të tjerë.

Fëmijët e dy lojtarëve të Barcelonës, Leo Messit e Luis Suarezit, që janë bërë të pandashëm, luajnë tashmë në “La Masia”.

Gjatë ditës së djeshme, dy lojtarët e katalanasve ishin të pranishëm në një ndeshje të tyre dhe duket se po e shijonin lojën e të vegjëlve. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Maj 2017 22:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera