Kthehu lart

Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas çerekut të tretë

Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas çerekut të tretë GazetaExpress E shtune, 12 Gusht 2017 21:55

Ka përfunduar edhe çereku i tretë mes Kosovës dhe Maqedonisë, ku “Dardanët” po humbasin 63:54.

Kosova e nisi mirë ndeshjen, duke fituar 22:19 çerekun e parë, derisa e mbylli pjesën e parë 41:40. Por gjithçka ndryshoi në çerekun e tretë, ku po humbasin 63:54. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Gusht 2017 21:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Policia maqedonase mbylli në autobus lojtarët dhe stafin e Skënderbeut (Video) 0

  Të tjera