Kthehu lart

Manchester United - West Ham, formacionet (Foto)

Manchester United - West Ham, formacionet (Foto) GazetaExpress

.

Manchester United dhe West Ham do të përballen sot nga ora 17:00 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Jose Mourinho ka vendosur që përforcimin e ri: Victor Lindelöf ta lërë në bankën rezervë. 

Kurse, nga minuta e parë do të inkuadroj dy blerjet tjera të reja: Romelu Lukakun dhe Nemanja Maticin. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 08:29
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Messi, 6 gola larg rekordit historik

   Messi, 6 gola larg rekordit historik 0

  Të tjera

  • Pochettino, pasardhës i Zidanit

   Pochettino, pasardhës i Zidanit 0

  • Tottenham – Liverpool, formacionet

   Tottenham – Liverpool, formacionet 0