Kthehu lart

Manchester City shkatërroi Feyenoordin, humbi Napoli (Video)

Manchester City shkatërroi Feyenoordin, humbi Napoli (Video) GazetaExpress

​Manchester City e ka shkatërruar Feyenoordin, duke e mposhtur 4:0. Ndërsa Napoli është befasuar nga Shakhtar Donetsk, duke pësuar humbje 2:1.

Manchester City i Pep Guardiolas e ka nisur furishëm aventurën në Ligën e Kampionëve duke e mposhtur 4:0 Feyenoordin.

John Stones (2’ dhe 63’), Sergio Aguero (10’) dhe Gabriel Jesus (25’), shënuan për fitoren e thellë të mysafirëve.

Në ndeshjen tjetër të Grupit F, Napoli u shokua nga Shakhtar Donetsk, duke u mposhtur 2:1. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 22:36
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera