Kthehu lart

Manchester City shënon tjetër gol (Video)

Manchester City shënon tjetër gol (Video) GazetaExpress

.

Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë Feyenoordit. Sergio Aguero shënoi për 2:0 në minutën e 10’të.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:04
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0