Kthehu lart

Manchester City i shënon 2 gola të shpejtë kundër Tottenhamit

Manchester City i shënon 2 gola të shpejtë kundër Tottenhamit GazetaExpress

Manchester City i ka shënuar dy gola të shpejtë për epërsinë 2-0 ndaj Tottenham Hotspurit.

Ishte Gabriel Jesus ai që shënoi për epërsinë e skuadrës së Pep Guardiolas në minutën e 22-të, raporton Gazeta Express.

Tre minuta më vonë, Ilkay Gungodan shënoi nga pika e bardhë për 2-0. /Express/ 

 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Prill 2018 21:12
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera