Kthehu lart

Manaj transferohet në Spanjë? (Foto)

Manaj transferohet në Spanjë? (Foto) GazetaExpress

Rey Manaj karrierën pritet që ta vazhdoj në Spanjë

E ardhmja e sulmuesit shqiptar, Rey Manaj mbetet ende e paqartë teksa klubi i Interit nuk ka vendosur ende se ku do ta huazojë për sezonin e ri.

Krahas interesimit të fortë të nga ekipe të Serie A dhe Serie B, për 20-vjeçarin në garë kanë hyrë edhe disa skuadra spanjolle.

Sipas Calciomercato.com, sulmuesi i Kombëtare kërkohet nga skuadra e La Ligës, Las Palmas, dhe nga dy klube të Ligës së Parë të Spanjës: Granada dhe Real Oviedo

Manaj sezonin e kaluar ishte i huazuar te Pescara, në Seire A, dhe Pisa në Serie B, përcjell Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 08:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera