Kthehu lart

Man Utd blen mbrojtës për 56 milionë euro

Man Utd blen mbrojtës për 56 milionë euro GazetaExpress

Manchester United dëshiron ta transferoj mbrojtësin e Tottenhamit, Danny Rose

Sipas tabloidit britanik, The Sun, Manchester United po planifikon që gjatë afatit kalimtar të janarit ta transferoj mbrojtësin e majtë të Tottenhamit, Danny Rose.

Sipas këtij tabloidi, “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm të shpenzojnë 50 milionë funte (56 milionë euro, për reprezentuesin e Anglisë, përcjell Express.

Interesim për 27 vjeçarin ka shfaqur edhe Chelsea, por thuhet se Man Utd është favorit që ta transferojë. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Tetor 2017 11:31
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera