Kthehu lart

Man United hyn në garë për Christian Pulisic

Man United hyn në garë për Christian Pulisic GazetaExpress

​United ka hyrë në garë për Christian Pulisic, do të luftojë me Liverpoolin për shërbimet e 19 vjeçarit.

Sipas asaj që raporton “The Independent”, Manchester Unitedi do të sfidojë Liverpoolin për nënshkrimin me talentin e Borussia Dortmundit, Christian Pulisic, transmeton Gazeta Express.

19 vjeçari është startues i padiskutueshëm te Dortmundi vlera e të cilit është rritur dukshëm vitin e fundit për shkak të progresit.

Klopp e dëshiron lojtarin në Anfield, por pengesë do ta ketë Jose Mourinhon. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Janar 2018 09:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera