Kthehu lart

Man United e nis me fitore dhe spektakël sezonin e ri në Premierligë (Video)

Man United e nis me fitore dhe spektakël sezonin e ri në Premierligë (Video) GazetaExpress

Manchester Unitedi e ka mposhtur 4:0 West Ham Unitedin, duke dhuruar spektakël për gjithë të pranishmit në “Old Trafford”.

Manchester Unitedi e ka nisur sezonin e ri në Premierligë me fitore prej 4:0 ndaj West Ham United, ku djelmoshat e Jose Mourinhos dhuruan spektakël në “Old Trafford”, shkruan Gazeta Express.

Dy gola i shënoi sulmuesi, Romelu Lukaku (33’ dhe 52’), duke debutuar kështu në mënyrën më të mirë me fanellën e “Djajve të Kuq” në Premierligë.

Golat tjerë i shënuan: Anthony Martial (87’) dhe Pogba (90’). /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 18:50
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera