Kthehu lart

Lukaku shënon tjetër gol të bukur për Man United (Video)

Lukaku shënon tjetër gol të bukur për Man United (Video) GazetaExpress

Manchester United është duke e mposhtur 2:0 West Ham Unitedin në "Old Trafford".

Manchester United ka shënuar një tjetër gol ndaj West Ham United në ndeshjen që po zhvillohet në "Old Trafford".

Ishte sërish sulmuesi, Romelu Lukaku, ai që shënoi për "Djajtë e Kuq". 24 vjeçari realizoi pë 2:0 në minutën e 52’të. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 18:12
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera