Kthehu lart

Liverpooli përmbysi Sevillan (Video)

Liverpooli përmbysi Sevillan (Video) GazetaExpress

Liverpooli ka përmbysur rezultatin ndaj Sevillas dhe po fiton 2:1. Mohamed Salah kaloi në epërsi ekipin e Klopp në minutën e 37’të.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:23
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0