Kthehu lart

Liverpool – Sevilla, shënohet tjetër gol (Video)

Liverpool – Sevilla, shënohet tjetër gol (Video) GazetaExpress

Liverpooli ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sevillas në “Anfield”. Për 1:1 shënoi Roberto Firmino në minutën e 21’të.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:09
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0