Kthehu lart

Liverpool - Manchester United, formacioni i kombinuar

Liverpool - Manchester United, formacioni i kombinuar GazetaExpress

Goal.com ka përpiluar formacionin e kombinuar nga skuadra e Liverpoolit dhe Manchester Unitedit

Liverpool dhe Manchester United do të përballen sot nga ora 13:30, në Anfield, në kuadër të xhiros së tetë të Premierligës.

Para këtij takimi, portali i njohur sportiv, Goal.com ka përpiluar formacionin e kombinuar nga të dy skuadrat.

Besoni ose jo, nga Liverpooli në këtë formacion kanë zërë vend vetëm dy lojtarë: Philippe Coutinho dhe Mohamed Salah. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Tetor 2017 09:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera