Kthehu lart

Liverpool - Manchester United, formacioni i kombinuar

Liverpool - Manchester United, formacioni i kombinuar GazetaExpress

Goal.com ka përpiluar formacionin e kombinuar nga skuadra e Liverpoolit dhe Manchester Unitedit

Liverpool dhe Manchester United do të përballen sot nga ora 13:30, në Anfield, në kuadër të xhiros së tetë të Premierligës.

Para këtij takimi, portali i njohur sportiv, Goal.com ka përpiluar formacionin e kombinuar nga të dy skuadrat.

Besoni ose jo, nga Liverpooli në këtë formacion kanë zërë vend vetëm dy lojtarë: Philippe Coutinho dhe Mohamed Salah. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Tetor 2017 09:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Gremio finalisti i parë i Kupës së Botës për Klube

   ​Gremio finalisti i parë i Kupës së Botës për Klube 0

  Të tjera