Kthehu lart

Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos (Foto)

Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos (Foto) GazetaExpress

Lorenzo Insigne mund të jetë zëvendësuese i Philippe Coutinhos

Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur të kërkojnë një zëvendësueses për Philippe Coutinhon, i cili është i vendosur që të transferohet te Barcelona.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mirror, Jurgen Klopp ia ka vërë syrin yllit të Napolit, Lorenzo Insigne, përcjell Express.

Thuhet se ekipi nga Premierliga është i gatshme të shpenzojë 66 milionë euro për yllin e Italisë dhe Napolit. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 07:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera