Kthehu lart

Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos (Foto)

Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos (Foto) GazetaExpress

Lorenzo Insigne mund të jetë zëvendësuese i Philippe Coutinhos

Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur të kërkojnë një zëvendësueses për Philippe Coutinhon, i cili është i vendosur që të transferohet te Barcelona.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mirror, Jurgen Klopp ia ka vërë syrin yllit të Napolit, Lorenzo Insigne, përcjell Express.

Thuhet se ekipi nga Premierliga është i gatshme të shpenzojë 66 milionë euro për yllin e Italisë dhe Napolit. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 07:59
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Messi, 6 gola larg rekordit historik

   Messi, 6 gola larg rekordit historik 0

  Të tjera

  • Pochettino, pasardhës i Zidanit

   Pochettino, pasardhës i Zidanit 0

  • Tottenham – Liverpool, formacionet

   Tottenham – Liverpool, formacionet 0