Kthehu lart

Lamtumirë Milan, Niang gjen klubin e ri (Foto)

Lamtumirë Milan, Niang gjen klubin e ri (Foto) GazetaExpress

M'Baye Niang pritet që të transferohet te Torino

Aventura e sulmuesit francez, M'Baye Niang te skuadra e Milanit pritet të përfundoj shumë shpejtë.

Sipas të përditshmes sportive italiane, Tuttosport, Niang pritet që të transferohet te Torino, përcjell Express.

Sinisa Mihajlovic, trajner i Torinos, dëshiron që të punoj serish me Niangun, të cilin e ka udhëhequr edhe në kohën sa ishte te Milan.

Niang, i cili sezonin e kaluar ishte i huazuar te Watford, ka kontratë me Milanin deri në vitin 2019. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 12:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera