Kthehu lart

Lamtumirë Milan, Niang gjen klubin e ri (Foto)

Lamtumirë Milan, Niang gjen klubin e ri (Foto) GazetaExpress

M'Baye Niang pritet që të transferohet te Torino

Aventura e sulmuesit francez, M'Baye Niang te skuadra e Milanit pritet të përfundoj shumë shpejtë.

Sipas të përditshmes sportive italiane, Tuttosport, Niang pritet që të transferohet te Torino, përcjell Express.

Sinisa Mihajlovic, trajner i Torinos, dëshiron që të punoj serish me Niangun, të cilin e ka udhëhequr edhe në kohën sa ishte te Milan.

Niang, i cili sezonin e kaluar ishte i huazuar te Watford, ka kontratë me Milanin deri në vitin 2019. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 12:59
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  Të tjera

  • A e votoi Ronaldo Messin?

   A e votoi Ronaldo Messin? 0

  • FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë

   FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë 0