Kthehu lart

Lajm i keq për Manchester United, ja sa do të mungojë Paul Pogba (Foto)

Lajm i keq për Manchester United, ja sa do të mungojë Paul Pogba (Foto) GazetaExpress

.

Paul Pogba pritet të mungojë deri në gjashtë javë për shkak të lëndimit të e pësoi të martën mbrëma gjatë ndeshjes kundër Anderlecht në Ligë të Kampionëve.

Pas vetëm 20 minutave lojë, mesfushori francez u detyrua ta lërë fushën, transmeton Express.

Sot, Pogba e ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se nuk është në gjendje të ecë pa ndihmën e patericave.

Pas skanimeve të bëra mbrëmë, është vërtetuar se ai do të mungojë për të paktën një muaj, deri në gjashtë javë. /Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shtator 2017 11:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera