Kthehu lart

Lajm i keq për Bardhin

Lajm i keq për Bardhin GazetaExpress

Enis Bardhi nuk do të luajë nga minuta e parë për Levanten

Espanyol dhe Levante do të përballen sonte, nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së tetë të La Ligës.

Ylli i ri shqiptar, Enis Bardhi nuk do të luajë nga minuta e parë në këtë ndeshje për Levanten, shkruan e përditshmja sportive katallane, Sport.

Bardhi ishte i angazhuar me përfaqësuesen e Maqedonisë në ndeshjen ndaj Italisë dhe Lihtenshtajnit.

Mesfushorin i lindur në Shkup arriti që të shënoj gol në fitoren e Maqedonisë ndaj Lihtenshtajnit. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Tetor 2017 13:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Guardiola i quan qesharake deklaratat e Mourinhos

   ​Guardiola i quan qesharake deklaratat e Mourinhos 0

  Të tjera