Kthehu lart

Lacazette shënon sërish kundër Gjermanisë

Lacazette shënon sërish kundër Gjermanisë GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 22:19

Franca ka kthyer epërsinë 1:2 në miqësoren ndaj Gjermanisë, ku sërish ka shënuar sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 22:19
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Panucci flet për tre kosovarët e grumbulluar me kombëtaren shqiptare 0

  Të tjera