Kthehu lart

Klopp përplaset me stafin e Sevillas (Video)

Klopp përplaset me stafin e Sevillas (Video) GazetaExpress

Klopp është përplasur me stafin e Sevillas.

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është përplasur me stafin e Sevillas në fund të ndeshjes në “Anfield”, ku “Të Kuqtë” morën vetëm një pikë, pasi barazuan 2:2 me klubin spanjoll.

“Çfarë bëra, për çfarë?”, shprehet Klopp, i cili nuk e di se për çfarë u frustruan mysafirët. /Gazeta Express/


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 23:25
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Dy shqiptarë në botërorin e çiklizmit

   ​Dy shqiptarë në botërorin e çiklizmit 0

  Të tjera