Kthehu lart

Kedira ka një mesazh për Juvetnusin para ndeshjes me Monacon

Kedira ka një mesazh për Juvetnusin para ndeshjes me Monacon GazetaExpress

Sami Kehdira e ka vlerësuar skuadrën e Monacos, me të cilën do të përballet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Mesfushori gjerman ka kërkuar nga lojtarët e Juventusit që të jenë të kujdesshëm në përballje me Monacon

“Monaco është skuadër e fortë dhe me shumë lojtarë të talentuar. Ata kanë pasur një paraqitje mbresëlënëse këtë sezon . Duhet të jemi të kujdesshëm, por qëllimi është i qartë”, ka shkruar Kehdira në Twitter.

ndeshje mes Monacos dhe Juventusi do të zhvillohet me 3 maj, kurse ndeshja e kthimit do të luhet me 9 maj. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 14:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt

   Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt 0

  Të tjera

  • Vazhdojnë problemet për Vettel

   Vazhdojnë problemet për Vettel 0

  • De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves

   De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves 0