Kthehu lart

Katastrofë për Realin, lëndohet Kovacic dhe shpërthen në lot (Foto)

Katastrofë për Realin, lëndohet Kovacic dhe shpërthen në lot (Foto) GazetaExpress

Mateo Kavacic është lënduar ndaj Apoelit dhe ka lëshuar fushën e lojës në minutën e 25’të. Vendin e tij e ka zënë Toni Kroos. Nuk dihet nëse lëndimi është serioz, por Kovacic për disa çaste edhe shpërtheu në lot.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:18
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0