Kthehu lart

​Katastrofë për Realin, i lëndohet një yll

​Katastrofë për Realin, i lëndohet një yll GazetaExpress

Real Madrid ka marrë një lajm shumë të keq, pak ditë para ndeshjes me Getafen në La Liga

Portieri i Real Madridit, Keylor Navas është lënduar dhe do të mungojë për ndeshjen e ardhshme ndaj Getafes.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra e Real Madridit.

“Pas testeve të kryera sot në mëngjes, lojtari ynë Keylor Navas është diagnostifikuar me ënjtje të muskulit në ijën e djathtë”, thuhet në njoftimin zyrtar. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Tetor 2017 12:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera