Kthehu lart

​Katastrofë për Realin, i lëndohet një yll

​Katastrofë për Realin, i lëndohet një yll GazetaExpress

Real Madrid ka marrë një lajm shumë të keq, pak ditë para ndeshjes me Getafen në La Liga

Portieri i Real Madridit, Keylor Navas është lënduar dhe do të mungojë për ndeshjen e ardhshme ndaj Getafes.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra e Real Madridit.

“Pas testeve të kryera sot në mëngjes, lojtari ynë Keylor Navas është diagnostifikuar me ënjtje të muskulit në ijën e djathtë”, thuhet në njoftimin zyrtar. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Tetor 2017 12:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo e mposhti bindshëm Messin në garën për “The Best”

   Ronaldo e mposhti bindshëm Messin në garën për “The Best” 0

  Të tjera