Kthehu lart

Kampioni e nisi me fitore në Champions, shkëlqeu Ronaldo (Video)

Kampioni e nisi me fitore në Champions, shkëlqeu Ronaldo (Video) GazetaExpress

​Real Madridi e ka mposhtur 3:0 Apoelin në “Santiago Bernabeu”.

Real Madridi e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullin në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:0 në shtëpi Apoelin, shkruan Gazeta Express.

Në “Santiago Bernabeu” shkëlqeu i rikthyeri Cristiano Ronaldo, i cili realizoi dy gola (12’ dhe 51’), ndërsa golin tjetër për Los Blancos e shënoi kapiteni, Sergio Ramos (61’).

Kjo është një fitore me shije të hidhur për Zidanen, pasi humbi Mateo Kovacicn për shkak të një dëmtimi që pësoi në pjesën e parë. /Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 22:37
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera