Kthehu lart

Kaliniç zhgënjen Milanin para derbit

Kaliniç zhgënjen Milanin para derbit GazetaExpress

Nikola Kaliniç do të jetë në bankën rezervë të dielën

Vincenzo Montella, trajneri i Milanit, ka marrë një lajm të keq para ndeshjes me Interin, e cila luhet me 15 tetor në San Siro.

Sipas mediave italiane, sulmuesi kroat, Nikola Kaliniç nuk do të jetë i gatshëm të luajë nga fillimi në këtë ndeshje.

Ish sulmuesi i Fiorentinës, i cili u lenua në ndeshjen ndaj Romës, do të jetë në bankën rezervë të dielën. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Tetor 2017 09:50
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  Të tjera