Kthehu lart

Ka gol në ndeshjen Young Boys – Skënderbeu

Ka gol në ndeshjen Young Boys – Skënderbeu GazetaExpress

Skënderbeu ka kaluar në epërsi ndaj Young Boys në Europa League, me golin e kosovarit Enis Gavazaj në minutën e 52’

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 20:10
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Milan shënon edhe golin e dytë ndaj Verona

   Milan shënon edhe golin e dytë ndaj Verona 0

  Të tjera

  • Bale shënon me prekjen e parë

   Bale shënon me prekjen e parë 0

  • Formacionet zyrtare: Bayern – Koln

   Formacionet zyrtare: Bayern – Koln 0