Kthehu lart

Ka gol në ndeshjen Irlandë – Danimarkë

Ka gol në ndeshjen Irlandë – Danimarkë GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 20:51

Irlanda ka kaluar në epërsi ndaj Danimarkës në minutën e 6-të, me golin e shënuar nga Shane Duffy

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 20:51
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera