Kthehu lart

Ka gol në ndeshjen Gjermani – Francë

Ka gol në ndeshjen Gjermani – Francë GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 22:05

Gjermania ka barazuar rezultatin në 1:1 në miqësoren ndaj Francës, me golin e shënuar nga sulmuesi Timo Werner

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 22:05
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera