Kthehu lart

Juventus – Lazio, formacionet (Foto)

Juventus – Lazio, formacionet (Foto) GazetaExpress

Juventus dhe Lazio do të përballen sonte, nga ora 20:30, në kuadër të Superkupës së Italisë

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express  

Për kampionin e Italisë, nga minuta e parë do të luajë edhe përforcimi i ardhur nga Bayern Munich, Douglas Costa.

Kurse, te Lazio titullar do të jetë portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha. /Express/ 

Juventus

Lazio

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 08:50
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera