Kthehu lart

Isco gëzon Realin para ndeshjes me Atleticon

Isco gëzon Realin para ndeshjes me Atleticon GazetaExpress

​Isco Alarcon do të jetë gati për derbin ndaj Atletico Madridit në La Liga

Mesfushori spanjoll, Isco ishte lënduar në miqësoren ndaj Kosta Rokës dhe ishte në dyshim për derbin ndaj Atletico Madridit këtë të shtunë.

Lojtari tashmë është kthyer në Madrid ku po rikuperohet dhe thotë se do të jetë gati për derbi.

“Duke u rikuperuar pas goditjes që mora të shtunën. Ndjenja të mira dhe në pritje të derbit”, shkruan Isco në Instagram. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Nentor 2017 17:22
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera