Kthehu lart

​Iniesta gëzon Barcelonën para ndeshjes me Atleticon

​Iniesta gëzon Barcelonën para ndeshjes me Atleticon GazetaExpress

Andres Iniesta ka gëzuar Barcelonë vetëm disa ditë para ndeshjes me Atletico Madridin, e cila do të zhvillohet në kuadër të La Ligas

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka marrë një lajm shumë të mirë, vetëm dy ditë para ndeshjes me Atletico Madridin.

Kjo pasi mesfushori Andres Iniesta është shëruar plotësisht nga lëndimi dhe është i gatshëm për të luajtur.

Iniesta nuk ishte ftuar as nga Kombëtarja e Spanjës për dy ndeshjet e fundit të kualifikimeve për Kupën e Botës. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Tetor 2017 13:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo e mposhti bindshëm Messin në garën për “The Best”

   Ronaldo e mposhti bindshëm Messin në garën për “The Best” 0

  Të tjera