Kthehu lart

Icardi kërkon emër për këlyshin

Icardi kërkon emër për këlyshin GazetaExpress

Icardi ka kërkuar ndihmë nga tifozët, që t’i gjejnë emër një këlyshi.

Familja e Mauro Icardit, kapitenit të Interit, është pasuruar me një tjetër këlysh.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, argjentinasi ka kërkuar nga tifozët që t’i gjejnë një emër të mirë anëtarit më të ri.

Familja Icardi tashmë e ka një të tillë të quajtur Coco, të cilin e kanë marrë vitin e kaluar dhe ajo ka llogarinë e vet të Instagramit. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Tetor 2017 21:25
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera