Kthehu lart

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro? (Foto)

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro? (Foto) Fotomontazh GazetaExpress

Eden Hazard mund të transferohet në Barcelonë gjatë kësaj vere

Sipas Diario Gol, Barcelona është e gatshme që ta transferoj Eden Hazard nga Chelsea për 120 milionë euro.

Edhe Real Madridi e ka kërkuar belgun, por si duket Barcelona e ka bindur Chelsean që t’ia shes yllin e saj, përcjell Express.

Chelsea është duke kërkuar transferimin e Sergi Robertos nga Barcelona. Kështu, klubi katalunas mund t’ia jap klubit londinez Sergi Roberton dhe para për Hazardin.

Mbetet të shihet nëse Eden Hazard do të transferohet në Barcelonë, apo do të mbetet Chelsea. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 12:27
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  Të tjera

  • A e votoi Ronaldo Messin?

   A e votoi Ronaldo Messin? 0

  • FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë

   FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë 0