Kthehu lart

Guardiola për De Bruyne: “Ai është një ndër lojtarët më të mirë që kam parë ndonjëherë”

Guardiola për De Bruyne: “Ai është një ndër lojtarët më të mirë që kam parë ndonjëherë” GazetaExpress

.

Guardiola ka lavdëruar De Bruynen.

Mesfushori, Kevin De Bruyne, ka shkëlqyer në fitoren e thellë të Manchester Cityt ndaj Feyenoordit në Ligën e Kampionëve.

Paraqitja e mirë e belgut nuk ka mbetur pa u lavdëruar nga trajneri spanjoll, Pep Guardiola.

“Kevin De Bruyne është një ndër lojtarët më të mirë që kam parë ndonjëherë në jetën time. Jemi krenar që është me ne”, u shpreh Guardiola. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 23:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera