Kthehu lart

Graniti po, Shkodrani jo (Foto)

Graniti po, Shkodrani jo (Foto) GazetaExpress

Arsenal dhe Manchester City do të përballen të dielën, nga ora 16:00, në kuadër të gjysmëfinale së FA Cup

Goal.com ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express. Në këtë takim, Granit Xhaka do të luajë nga minuta e parë.

Kurse, mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi do të mungoj në këtë takim për shkak të lëndimit. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 15:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt

   Barcelonës i pranohet goli jo i rregullt 0

  Të tjera

  • Vazhdojnë problemet për Vettel

   Vazhdojnë problemet për Vettel 0

  • De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves

   De Biasi pëson tjetër humbje me Alaves 0