Kthehu lart

Godet Juventus, transferon yllin e Bayernit (Foto)

Godet Juventus, transferon yllin e Bayernit (Foto) GazetaExpress

Douglas Costa mund t’i bashkohet Juventusit në fund të sezonit

Sipas Calciomercato.com, Juvetnusit është duke e përgatitur terrenin për transferimin e Douglas Costa nga Bayern Munich.

Në Gjermani ka thashetheme se reprezentuesi i Brazilit dëshiron të logohet nga gjiganti i Bundesligës  për ta provuar një eksperiencë të re.

Thuhet se Bianconnerët pritet t’i bëjnë një ofertë fillestare Bayern Munichut prej 25 milionë euro, por kjo shifër mund të rritet deri në 35 milionë me disa shpërblime. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 21 Prill 2017 14:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera