Kthehu lart

​France Football top 30, Kroos i 17, Cavani i 11

​France Football top 30, Kroos i 17, Cavani i 11 GazetaExpress

​France Football ka filluar të publikojë renditjen e lojtarëve nga pozita e 30 e poshtë

Gazeta franceze, France Football sonte do të zbulojë emrin e lojtarit më të mirë të vitit 2017, ku me shumë mundësi do të jetë ai i Cristiano Ronaldos.

Por, para se ta bëjë këtë, ajo ka filluar të publikojë renditjen e lojtarëve nga pozita e 30 e poshtë.

Kësaj radhe ka publikuar lojtarët e renditur nga pozita e 17 në pozitën e 11. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 18:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera