Kthehu lart

​France Football top 30, Kroos i 17, Cavani i 11

​France Football top 30, Kroos i 17, Cavani i 11 GazetaExpress

​France Football ka filluar të publikojë renditjen e lojtarëve nga pozita e 30 e poshtë

Gazeta franceze, France Football sonte do të zbulojë emrin e lojtarit më të mirë të vitit 2017, ku me shumë mundësi do të jetë ai i Cristiano Ronaldos.

Por, para se ta bëjë këtë, ajo ka filluar të publikojë renditjen e lojtarëve nga pozita e 30 e poshtë.

Kësaj radhe ka publikuar lojtarët e renditur nga pozita e 17 në pozitën e 11. /Express/  

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 18:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë

   De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë 0

  Të tjera

  • Formacionet zyrtare: Swansea – City

   Formacionet zyrtare: Swansea – City 0

  • Bale shënon me prekjen e parë

   Bale shënon me prekjen e parë 0