Kthehu lart

​ France Football top 30, Kane i 10, Buffon i katërti

​ France Football top 30, Kane i 10, Buffon i katërti GazetaExpress

​France Football ka publikuar renditjen e lojtarëve më të mirë nga pozita e 30 deri në pozitën e katërt

Gazeta franceze, France Football sonte do të zbulojë emrin e lojtarit më të mirë të vitit 2017, ku me shumë mundësi do të jetë ai i Cristiano Ronaldos.

Por, para se ta bëjë këtë, ajo tashmë ka publikuar renditjen e lojtarëve nga pozita e 30 e deri në pozitën e katërt, ku është Gianluigi Buffon. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 19:29
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë

   De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë 0

  Të tjera

  • Formacionet zyrtare: Swansea – City

   Formacionet zyrtare: Swansea – City 0

  • Bale shënon me prekjen e parë

   Bale shënon me prekjen e parë 0