Kthehu lart

Franca i shënon supergol Gjermanisë

Franca i shënon supergol Gjermanisë GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 21:24

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë, me golin e shënuar nga Alexander Lacazette, i cili shënoi pas një super asistimi të Anthony Martial

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 21:24
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera