Kthehu lart

​Formacionet zyrtare: Rusi – Spanjë

​Formacionet zyrtare: Rusi – Spanjë GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore Rusi – Spanjë

Rusia deh Spanja kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore që do të zhvillohet nga ora 19:45.

Ruasia: Lunev; Zhirkov, Vasin, Dzhikiya, Kudryashov, Smolnikov; Glushakov, Kuzyayev, Dzagoev, Miranchuk; Smolov

Spanja

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Nentor 2017 18:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera