Kthehu lart

​Formacionet zyrtare: Rusi – Spanjë

​Formacionet zyrtare: Rusi – Spanjë GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore Rusi – Spanjë

Rusia deh Spanja kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore që do të zhvillohet nga ora 19:45.

Ruasia: Lunev; Zhirkov, Vasin, Dzhikiya, Kudryashov, Smolnikov; Glushakov, Kuzyayev, Dzagoev, Miranchuk; Smolov

Spanja

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 18:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës

   Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës 0

  Të tjera