Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Apoelit.

Kampioni, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj Apoelit. Kjo sfidë zhvillohet nga ora 20:45, shkruan Gazeta Express.

Ronaldo është rikthyer në formacion, ndërsa Zidane ka lënë në stol Toni Krossin.

Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kovacic, Modric, Isco; Bale dhe Cristiano.

Apoel: Pas Pak...

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 19:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera